CM400DY-24A
Partnumber:
CM400DY-24A
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
581 in stock
SKU:
CM400DY-24A
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 400A 2710000mW 7-Pin