CM400DY-24NF
Partnumber:
CM400DY-24NF
Manufacturer:
MITSUBISH
products.category:
MODULES
Availability:
143900 in stock
SKU:
CM400DY-24NF
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 400A 1470000mW 7-Pin