CM400HA-24
Partnumber:
CM400HA-24
Manufacturer:
Mitsubishi/Powerex
products.category:
MODULES
Availability:
758 in stock
SKU:
CM400HA-24
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 400A 2350000mW 4-Pin