CM50DY-24H
Partnumber:
CM50DY-24H
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
945 in stock
SKU:
CM50DY-24H
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 50A 400000mW 7-Pin