CM50MXB2-24
Partnumber:
CM50MXB2-24
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 50A 425000mW 35-Pin