Partnumber: CM50TF-12H
Manufacturer: Powerex/Mitsubishi
products.category: MODULES
Availability: 114100 in stock
SKU: CM50TF-12H
decrease increase
Package Trans IGBT Module N-CH 600V 50A 250000mW 17-Pin