CM50TF-24H
Partnumber:
CM50TF-24H
Manufacturer:
Powerex Power Semiconductors
products.category:
MODULES
Availability:
1867 in stock
SKU:
CM50TF-24H
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 50A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel