CM600DU-24NF
Partnumber:
CM600DU-24NF
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
products.category:
MODULES
Availability:
456000 in stock
SKU:
CM600DU-24NF
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 600A 2080000mW 7-Pin