CM600HA-24H
Partnumber:
CM600HA-24H
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
Availability:
1159 in stock
SKU:
CM600HA-24H
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 600A 4100000mW 4-Pin