CM600HG-130H
Partnumber:
CM600HG-130H
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 6500V 600A 8900000mW 9-Pin