CM600HN-5F
Partnumber:
CM600HN-5F
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
1721 in stock
SKU:
CM600HN-5F
Package
Trans IGBT Module N-CH 250V 600A