CM75DU-12F
Partnumber:
CM75DU-12F
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
576 in stock
SKU:
CM75DU-12F
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 75A 7-Pin