CM75DUM-12F
Partnumber:
CM75DUM-12F
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 75A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel, MODULE-7