CM75MXB2-24A
Partnumber:
CM75MXB2-24A
Manufacturer:
Powerex/Mitsubishi
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 75A 500000mW 35-Pin