CMA02040X1501GB300
Partnumber:
CMA02040X1501GB300
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 0204(1406) 1.5K Ohm 2% 0.25W(1/4W) Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R