CMB02070X1201GB200
Partnumber:
CMB02070X1201GB200
Manufacturer:
VISHAY INTERTECHNOLOGIES
Availability:
100000 in stock
Package
RESISTOR, CARBON FILM, 0.4 W, 2 %, 1200 ohm, SURFACE MOUNT, 2309, MELF, GREEN