CMB02070X3301GB200
Partnumber:
CMB02070X3301GB200
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 0207(2309) 3.3K Ohm 2% 1W Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R