CMB02070X3303GB200
Partnumber:
CMB02070X3303GB200
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 0207(2309) 330K Ohm 2% 1W Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R