CMF502K1000FHEB
Partnumber:
CMF502K1000FHEB
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 2.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Epoxy AXL T/R