CMF602M4900FKBF
Partnumber:
CMF602M4900FKBF
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 2.49M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Epoxy AXL Bulk