CMH322522-180KL
Partnumber:
CMH322522-180KL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.12A 3.3Ohm DCR 1210 T/R