CMLE063T-R68MS
Partnumber:
CMLE063T-R68MS
Manufacturer:
Cyntec
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Molded 0.68uH 20% 100KHz Metal Dust 15.5A 0.0052Ohm DCR