CMX100D10
Partnumber:
CMX100D10
Manufacturer:
Sensata Technologies
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Solid State Relay 15mA 10V DC-IN 10A 100V DC-OUT 4-Pin SIP