CN2B8TTE223J
Partnumber:
CN2B8TTE223J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 22K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 4012(8 X 1206) Concave SMD T/R