CNA30R102M-TM
Partnumber:
CNA30R102M-TM
Manufacturer:
MARUWA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V R 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125°C Automotive Tape