CO2016-24.576-3.3-50-TR
Partnumber:
CO2016-24.576-3.3-50-TR
Manufacturer:
Raltron
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD