CP2725AC48TEZ-FB
Partnumber:
CP2725AC48TEZ-FB
Manufacturer:
ABB
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 52.4A 2725W