CP2725AC54TEZ
Partnumber:
CP2725AC54TEZ
Manufacturer:
ABB
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Dual-OUT 54V/5V 50A/0.75A 2725W