CPA2512E22R0FS-T10
Partnumber:
CPA2512E22R0FS-T10
Manufacturer:
SUSUMU/Thin Film Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 2512 22 Ohm 1% ±25ppm/°C Pad SMD T/R