CPA2512Q15R0FS-T10
Partnumber:
CPA2512Q15R0FS-T10
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 2512 15 Ohm 1% ±50ppm/°C Pad SMD T/R