CPA2512Q18R0FS-T10
Partnumber:
CPA2512Q18R0FS-T10
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 2512 18 Ohm 1% 16W ±50ppm/°C Pad SMD T/R