CPC1004N
Partnumber:
CPC1004N
Manufacturer:
IXYS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1709000 in stock
SKU:
CPC1004N
Package
Solid State Relay 50mA 1.5V DC-IN 0.3A 100V DC-OUT 4-Pin SOP Tube