CPC1008N
Partnumber:
CPC1008N
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1383 in stock
SKU:
CPC1008N
Package
Solid State Relay 50mA 1.5V DC-IN 0.15A 100V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R