CPF-A-0603B39KE1
Partnumber:
CPF-A-0603B39KE1
Manufacturer:
TE Connectivity
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 39K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R