CPF0402B110KE1
Partnumber:
CPF0402B110KE1
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 110K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R