CPF0603B976RE1
Partnumber:
CPF0603B976RE1
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 976 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R