CPF2470R00FKE14
Partnumber:
CPF2470R00FKE14
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 470 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk