CPT30060
Partnumber:
CPT30060
Manufacturer:
MICROSEMI CORPORATION
products.category:
MODULES
Availability:
750 in stock
SKU:
CPT30060
Package
DIODE SCHOTTKY 60V 300A 3-PIN TWIN TOWER - BULK