CQ0603JRNPO9BN150
Partnumber:
CQ0603JRNPO9BN150
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R