CR0402-FX-2200GLF
Partnumber:
CR0402-FX-2200GLF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 220 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R