CR0402-J/-4R7GLF
Partnumber:
CR0402-J/-4R7GLF
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.7 Ohm 5% 0.063W(1/16W) -200ppm/°C to 500ppm/°C Pad SMD T/R