CR0402-JW-103GLF
Partnumber:
CR0402-JW-103GLF
Manufacturer:
Bourns Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Ruthenium Oxide, 0.0625W, 10000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP, ROHS COMPLIANT