CR0402-JW-152GLF
Partnumber:
CR0402-JW-152GLF
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 1.5K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R