CR0603-FX-2201ELF
Partnumber:
CR0603-FX-2201ELF
Manufacturer:
Bourns Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Ruthenium Oxide, 0.1W, 2200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT