CR0603JW102ELF
Partnumber:
CR0603JW102ELF
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R