CR0603JW224ELF
Partnumber:
CR0603JW224ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 220K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R