CR0805-FX-1913-ELF
Partnumber:
CR0805-FX-1913-ELF
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 191K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R