CR0805-FX-2200GLF
Partnumber:
CR0805-FX-2200GLF
Manufacturer:
Bourns Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 220ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP