CR0805-FX-2431ELF
Partnumber:
CR0805-FX-2431ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 2.43K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R