CR0805-FX-3402ELF
Partnumber:
CR0805-FX-3402ELF
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 34K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R